Strona główna
EUROCASH Grupa  ::   EUROCASH Hurtownie  ::  Delikatesy CENTRUM  ::  ABC
 
Eurocash serwis    
        
Partnerzy

PHILIP MORRIS POLSKA S.A.
ul. Domaniewska 41
02-672 Warszawa
tel. (22) 606 22 22


Pragniemy potwierdzić, że firma KDWT S.A., ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań, jest klientem Philp Morris Polska S.A. i ze względu na poziom obrotów jest zaliczana do grupy naszych największych klientów. 
Mając na uwadze naszą długoletnią, sięgającą lat dziewięćdziesiątych współpracę należy stwierdzić, że podejmowane wspólne działania przyczyniły się do znacznego rozwoju obydwu firm. KDWT S.A. ze względu na swój profesjonalizm może być zaliczane do grupy najlepszych dystrybutorów aktualnie działających na polskim rynku tytoniowym.
Jacek Olczak
Dyrektor Działu
Sprzedaży i Dystrybucji
Philips Morris Polska S.A.IMPERIAL TOBACCO POLSKA S.A.
ul. Przemysłowa 1
62-080 Jankowice
tel. (61) 816 50 00


KDWT S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Towarowej 35, współpracuje z Imperial TOBACCO Polska S.A. (dawniej Reemtsma Polska S.A.) od 1999 r.
Jest to jeden z największych dystrybutorów papierosów w Polsce z dużą ilością oddziałów
i reprezentantów handlowych.
Przez cały okres firma KDWT S.A. dała się poznać jako solidny partner handlowy. W naszej ocenie zapewnia wysoką i profesjonalną jakość działań handlowych.


Dyrektor Sprzedaży
Marek ŁycyniakBRITISH AMERICAN TOBACCO POLSKA
ul. Tytoniowa 16
16-300 Augustów
tel. (22) 5754300


Firma KDWT jest jednym z największych Partnerów Handlowych British American TOBACCO Polska. Współpraca zapoczątkowana w 1992 r., nieprzerwanie przynosi korzyści zarówno KDWT S.A. jak i BAT. KDWT S.A. postrzegana jest jako firma prodystrybucyjna, mocno zakorzeniona na rynku detalicznym całego kraju. Jest firmą nowoczesną, świadczącą pełen serwis dystrybucyjny, posiadającą w sprzedaży wszystkie marki produkowane przez British American TOBACCO w Polsce.


Ravi Abhyanakr
Dyrektor SprzedażyALTADIS POLSKA S.A
ul. Tytoniowa 2/6
26-610 Radom
tel. (48) 3611213 


Altadis Polska S.A. (dawniej Zakłady Przemysłu Tytoniowego w Radomiu S.A) z siedzibą
w Radomiu, ul. Tytoniowa 2/6, współpracuje z KDWT S.A. ul. Towarowa 35, Poznań, od lat. KDWT S.A. jest dla ALTADIS Polska S.A. klientem strategicznym, z racji realizowanej sprzedaży papierosów naszej firmy oraz operowaniu na znacznym obszarze Polski. KDWT S.A. będąc solidnym partnerem powoduje, iż współpraca z ALTADIS Polska S.A. układa się w sposób korzystny dla obu stron.
Postępująca konsolidacja KDWT S.A. pozwala wierzyć w jeszcze lepszą współpracę w przyszłości.


Jarosław Kowal
Dyrektor SprzedażySCANDINAVIAN TOBACCO S.A.
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7
02-366 Warszawa 
tel. (22) 57 37 400 
 


W imieniu zarządu Scandinavian TOBACCO S.A. (House of Prince Poland S.A.), chciałbym wyrazić uznanie dla zasług firmy KDWT S.A. w rozwoju profesjonalnej dystrybucji papierosów. Od początku istnienia firmy KDWT S.A. nasza współpraca układa się wzorowo, na zasadach partnerskich uwzględniających nasze wspólne cele i potrzeby.


Dyrektor ZarządzającyZAKŁADY TYTNIOWE W LUBLINIE S.A.
ul. Wronkowska 2
20-469 Lublin
tel. (81) 44 187 00


Zakłady Tytoniowe w Lublinie S.A. wysoko sobie cenią współpracę z KDWT S.A.
w Poznaniu. Od momentu rozpoczęcia kontaktów handlowych KDWT S.A. notuje szybki wzrost udziału w sprzedaży naszych wyrobów. Poprzez sprawny system logistyczny oraz elastyczność działania firmy KDWT S.A. dociera do szerokiej liczby odbiorców detalicznych, co przyczynia się do stałego zwiększenia obecności wyrobów ZTL S.A. na rynku tytoniowym. Doskonale układa się także współpraca naszych firm, oparta na przyjaznych kontaktach z naszymi pracownikami.
Mamy nadzieję, iż przyszłość pozwoli nam, równie skutecznie jak dotychczas, realizować wspólne cele.

Dyrektor ds. Marketingu i Handlu
mgr inż. Robert Rzemieniak

Dyrektor Naczelny
mgr inż. Marek MajSSL HEALTHCARE
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
tel. (22) 868 20 26


Informujemy, że firma KDWT S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Towarowej 35, jest naszym klientem. KDWT S.A. jest firmą wiarygodna i profesjonalną. Nasz partner KDWT S.A. – osiąga zadowalające nasz wyniki sprzedaży i swoje zobowiązania reguluje
w terminie.
Zainteresowanych zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą KDWT S.A.Dyrektor Działu Sprzedaży
Grzegorz Sierpiński
 
Eurocash © 2016  ::    Mapa Strony  ::   Zaloguj   ::   Informacja prawna   ::   Polityka prywatnosci    ::   Projekt i wykonanie: eXant